דיני נזיקין וסכסוכי ביטוח

המדובר על תחום שבמהלך חיינו אנחנו עלולים לפגוש אותו כמעט בכל פעולה יומית שאנו עושים - מתחילת היום ועד סופו. דיני נזיקין, ובפרט נזקי גוף, חולשים על כל תחומי החיים.

המדובר על תחום שבמהלך חיינו אנחנו עלולים לפגוש אותו כמעט בכל פעולה יומית שאנו עושים – מתחילת היום ועד סופו. דיני נזיקין, ובפרט נזקי גוף, חולשים על כל תחומי החיים.

כאשר הלקוח נפגע ע"י מפגע כלשהו ונפצע, לעיתים אין הוא יודע איך לפעול בהמשך ובאיזה אופן ניתן לטפל במקרה הספציפי שלו. כאשר נגרם ללקוח נזק ע"י גורם ו/או גוף כזה או אחר – האם יידע איך לפעול? כאשר קיים מטרד מסוג כזה או אחר – האם תדעו באילו אמצעים לנקוט? כאשר חברת הביטוח, אשר ביטחה אתכם מלכתחילה, מתעקשת על כך שהמקרה הספציפי או הנזק הספציפי אינם נכללים ו/או לא מכוסים ע"י הפוליסה – מה הלקוח אמור לעשות ואיך ניתן להתמודד עם זה? אנחנו כאן!

מבחינת דיני הביטוח, יש לזכור שפוליסת ביטוח לא בהכרח תכסה בכל מקרה ומקרה. לעיתים חברת הביטוח לא תאשר את התביעה הביטוחית או שתטען בבית המשפט שהפוליסה אינה מכסה את המקרה הספציפי מסיבות כאלה ואחרות. 

עולם הנזיקי ו/או הביטוחי רווי בהתדיינויות שונות כאלה ואחרות בבתי המשפט השונים בישראל, ולא בכדי. המון סוגיות עולות כדרך השגרה במסגרת דינים אלה וכדאי ומומלץ להיוועץ בעו"ד לאלתר – לאחר קרות האירוע המסוים ו/או להיוועץ בעורך דין לפני חתימה על פוליסת ביטוח כזו או אחרת – שהינה גם כן חוזה מסוגו האחר. 

כאמור, יש לשים לב שפוליסת ביטוח לא בהכרח תכסה כל מקרה נזיקי/ביטוחי והדבר הינו קריטי במיוחד עבור גופים גדולים ו/או עסקים, אשר מבקשים לבטח את עצמם מכל נזק במהלך ביצוע עבודתם ו/או במהלך ניהול עסקים. גם מקרים אלה מגיעים רבות להתדיינות בבתי המשפט, ושום דבר הוא לא ודאי, הגם כאשר לקוח עשה פוליסת ביטוח מראש – אנחנו כאן כדי לסייע, לפענח את המסמך המורכב ולפעול לטובת האינטרסים של הלקוח בדרך כזו או אחרת, אשר תיבחר. 

שתפו:

עוד בנושא:

נשמח לשמוע מכם