ייצוג וליווי בבתי המשפט – ליטיגציה וליווי וייעוץ משפטי-עסקי שוטפים

לעוה"ד ברמן ניסיון עשיר ורב שנים בליווי וייצוג לקוחות בבתי המשפט ברחבי המדינה ובכל ערכאות המשפט.

לעוה"ד ברמן ניסיון עשיר ורב שנים בליווי וייצוג לקוחות בבתי המשפט ברחבי המדינה ובכל ערכאות המשפט.

ניהול תיק בבית משפט איננו מלאכה פשוטה ויש לדעת ולחשב היטב את הצעד הבא ובעיתוי הנכון – תמיד בראיה רוחבית לעתיד. לעוה"ד ברמן חשיבה מיוחדת ויצירתית בניהול התיקים בבתי המשפט, זאת מעבר לנהלים, התקנות והכללים החלים על ניהול התיק בבית המשפט. תמיד ניתן וראוי לבנות אסטרטגיה מסודרת ומראש, אשר תיקח בחשבון את נסיבות המקרה הספציפי לצד הנורמות המשפטיות החלות על המקרה ולצד המשתנים הרבים – אשר בכוחם בהחלט להשפיע על ניהול התיק בבית המשפט ואף לעיתים להשפיע על התוצאה, כגון זהות הצד השני ומאפייניו, בית המשפט שהוגשה אליו תביעה נגדכם, הגורם השיפוטי והמכריע היושב לדין, התקרית המשפטית שבגינה הוגשה התביעה מלכתחילה ומגרעותיו החוקיות של הנושא המשפטי העומד על הפרק, זאת בנוסף לבחינת האפשרות ליישוב המחלוקת בדרך חלופית. 

לצד ליווי וייצוג בבתי המשפט, משרדנו אף מלווה ומייעץ תוך כדי ניהול התיק לגבי הסוגיות המשפטיות והעסקיות שניתן לשנות ו/או לשפר במסגרת ההתנהלות השוטפת של הלקוח. בנוסף, משרדנו מלווה ומייעץ ללקוח אף במסגרת שוטפת ומבלי קשר לניהול התיקים בבתי המשפט השונים בישראל. 

כאשר מוגשת נגדכם תביעה בבית המשפט – אכן, אין מדובר במעמד נוח וקיים חשש לגבי עתידה, בין אם אתם חברה ובין אתם יחידים. על כן, כדאי להיוועץ בעו"ד בעל ניסיון כבר בשלבים המוקדמים של הגשת ההליך נגדכם לצורך בחינת אפשרויות לבניית ההגנה בתיק במוקדם ולא במאוחר. לעוה"ד ברמן ניסיון רב בייצוג לקוחות שונים ומגוונים בתיקי הגנה – כאשר מוגשת נגד הלקוח תביעה כזו או אחרת. החשיבה היצירתית ויוצאת הדופן של עוה"ד ברמן לצד בניית אסטרטגיה לתקיפת התביעה – שהוגשה כנגד הלקוח, הינם הסוד להצלחתה הרבה בניהול ובהשגת היעדים עבור הלקוח במסגרת ההתגוננות שלו מתביעה משפטית. 

גם אם אתם שוקלים להגיש תביעה ולנקוט בהליך משפטי – אנחנו כאן. בטרם נקיטת הליך משפטי יש לשקול היטב את מכלול השיקולים והסיכונים ואנחנו כאן על מנת ליתן לכם ייעוץ מתאים ולפרט אודות סיכון – סיכוי בתיק, טרם הגשתו לבית המשפט. 

במשרדנו הלקוח הוא השותף המלא לעשייה וכדאי להיות מוכנים למעורבות מלאה בתוך התיק, כאשר כאן לא יקרה מקרה שבו עוה"ד איננו זמין ו/וא לא משיב שיחה, עם משרדנו אין סיכון לחוסר זמינות והעבודה מתבצעת בצמוד ומול הלקוח ו/או מול הנציג הרלוונטי ובעל סמכא מטעם הלקוח. בנוסף, לקוח שעובד לצד משרדנו הינו מעורב אישית בבניית האסטרטגיה הטובה ביותר, תוך קבלת ייעוץ משפטי שוטף. 

הלקוח עצמו הוא סוד ההצלחה של התיק, הוא זה שחווה את העובדות בצורה המיטבית ביותר והוא זה שמעורה היטב בנסיבות המקרה. על כן, הלקוח הוא השותף הראשון לעשייה המשפטית בכל הקשור לפתרון הסוגיה האישית והמשפטית שלו. 

כאמור, אל תישארו לבדכם להתמודדות עם סוגיה משפטית, תנו לנו להוביל את התהליך –  אתם תקבלו בתהליך זה את המקום להיות הגורם הראשי והמכריע, החשוב והמעורב ביותר. 

שתפו:

עוד בנושא:

נשמח לשמוע מכם